מיגון אש לתעלות פח

ת"י 1001 חלק 6, 1001 חלק 2.2

מבוא

תקנות התכנון והבניה, ותקן 1001 קובעים דרך התייחסות למיגון מפני אש לתעלות המשמשות למערכות בישול קרי- תעלות מפח שחור שמשמשים למנדפים, ולתעלות מגולוונות לבקרה ושחרור עשן.  העיקרון המנחה הוא שתעלות אלו אם הם אנכיים ו-או אופקיים, ואם הם עוברים בין קומות, או רק חוצים את הקומה, הם משמשים כדרך שבה האש והעשן יתפשטו מחלל אחד לאחר.  ולכן, יועץ המיזוג ויועץ הבטיחות חייבים בסידורי הבטיחות לנקוט בחשיבה אחראית ולהתייחס למסלול התעלות ולמיגון האש עבורם.

תקן 1001 מחלק את שיטות היישום למספר קטגוריות יישום. יריעה גמישה, לוח קשיח, התזה צמנטית, ומאלץ כל קטגוריה להיות בעלת מספר בדיקות בכדי להתאים לדרישת המיגון.  כך לדוגמא,  ביישום של יריעה קרמית,  נדרש להציג תעודות בדיקה לעמידה בתקן ASTM E  2336   ובהתקנת לוח קשיח נדרש לעמוד ב- ת"י 931 חלק 1.

הבחירה בחומרים  ובשיטות היישום למיגון אש לתעלות פח  נתון פעמים רבות להבנה שגויה. ולפעמים גרוע מכך, בחירה במוצרים שכלל אינם יכולים  להשיג  את רמות מיגון האש הדרושות.

חנן פילו בעל ניסיון מעשי, במיגון אש לתעלות פח  ומיגון אש למבנים, של מעל שלושים שנה בארץ ובחו"ל. הראשון בישראל בעל הסמכה שמית, מטעם חברת AD FIRE PROTECTION    משנת 1988. אנחנו, ניהלנו וביצענו את הפרויקטים הגדולים והמורכבים בישראל. בארבע השנים האחרונות ביצענו את איטום מעברי האש ועשן במגדלי גינדי, בית רסיטל, פסגת דן, בית יצחקי, קניון אושרה, עזריאלי חולון, חלונות הסיטי,  ומתקני צבא בעיר הבהדים, גלילות, פלוגות  מגדלי בראשית תל אביב, מגדלי רום תל אביב, בית מפאי ירושלים ועוד.

מחפש שקט? מחפש מחיר תחרותי? תתקשר!!

פילו מיגון  הינה יבואנית  למגוון מוצרי RECTORSEAL CL-4 וחברת abesco למיגון אש לתעלות פח.
בין המוצרים אותם אנו מייבאים לישראל ניתן למצוא:

זה הזמן שניפגש! !

תעלות הפח משמשות בבניין בישראל למגוון רחב של מטרות ובכללם תעלות למערכות הבישול התעשייתי, תעלות לשחרור עשן, לאוורור,  כמובילי כבלי חשמל, וכמנדפים כימיים. בעת שריפה בבניין יש התפשטות של אש, עשן, חום וגזים רעילים. בכדי להגביל את התפשטות האש, תקן 1001 קובע את משך זמן עמידות האש של שיטות היישום המותרות, כמו גם את דרך בדיקתם, ומה עלייך כמזמין לדעת.

תקן 1001

חלק 6- למנדפים

חלק 2.2- לתעלות שחרור עשן

חברת פילו מיגון היבואן המרכזי בישראל!!

לאלה שרוצים ליישם בעצמם ולאלה שמחפשים קבלן מבצע. אנחנו הכתובת הכי מקצועית ותחרותית בישראל.

הגיע הזמן שתכיר!!!

זה לא מוצר זו מערכת למיגון תעלות וכמו כל מערכת, היא עובדת רק כשהיא מותקנת כמו שצריך. הצוותים שלנו מקצועיים ומיומנים לבצע את ההתקנה בהתאם לפרט שנבדק, בדגש על פתחי גישה, חפיפות, תעלות צמודות תקרה ואביזרי התקנה תקניים.

עוד קודם לחתימה על הזמנת עבודה יש לוודא שהמוצר עומד בתקנים הנדרשים. ממש לבקש את תעודת הבדיקה. לאחר מכן להבין שמערכת להגנה מפני אש תלויה בראש ובראשונה באיכות ההתקנה. התקנה לקויה, שאינה בהתאם להנחיות יצרן ומפרטי הביצוע, יגרמו לכשל. נקודה. כשל משמע אסון, שיכול ויהיה קטסטרופלי, כזה שיונח לפתחו של מנהל הפרויקט. ולכן החובה היא לוודא שקבלן הביצוע שתבחר יהיה בעל וותק, ידע, יכולת וערך מוסף. 

חברת פילו מיגון בהנהלת חנן פילו הינה היבואן, בעל ההסמכה בישראל מטעם היצרן, וקבלן מבצע. צוותי הביצוע שלנו הינם עובדי החברה בעלי וותק רב, ולא קבלנים חיצוניים, מה שמבטיח את איכות העבודה ודקדקנות ביישום פרטי הביצוע.

אז מה נכון יותר לפרויקט שלך?

להצעת מחיר צרו קשר או חייגו 036348577 | 050-7754883